قوانین و مقررات سایت

کلیه مشتریان که ثبت سفارش در سایت استودیو تصویر را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به ثبت سفارش در سایت کنند .

 

 

  1. به محض ثبت سفارش در وبسایت استودیو تصویر ، درخواست شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت نمایید و هر گونه تخلف از قوانین سایت بر عهده مشتری می باشد .
  1. مشتری موافقت می‌نماید که با به‌ روز نمودن اطلاعات خود (در صورت لزوم) هنگام ثبت سفارش خود ، اطلاعات صحیح در اختیار تیم طراحی قرار دهد و برای برقراری هرگونه ارتباط با مشتری از اطلاعات ارائه شده توسط مشتری استفاده نماید. چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد، مدیریت سایت به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشتری را قطع و سفارش یا خرید او باطل کند نماید ، همچین کلیه اطلاعات حریم خصوصی مشتری محرمانه می باشد .
  1. کلیه سفارشات برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه طرح سفارشی خلاف این قوانین یا شامل جرایم رایانه ای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه باشد قابل پذیرش نیست و سفارش شما باطل خواهد شد و در صورت پرداخت هزینه ، هزینه به حساب شما واریز می شود  .
  1. مشتریان می توانند از طریق کد پیگیری از مراحل سفارش خود مطلع شوند ، هنچین از طریق ارسال پیام به شماره موبایل ثبت شده به شما اطلاع خواهیم داد .
  1. زماني ويرايش انجام مي شود که خواسته شما در بخش ارسال سفارش انجام نشده باشد ، پس لطفا متن سفارش خود را به صورت کامل توضيح داده و ارسال نماييد .
  1. ویرایش سفارشات تا 5 مرحله به صورت رایگان انجام می گیرد .